Oleme kvaliteettrükistele orienteeritud trükikoda.


Kliendisõbralik ja mitmekülgne trükiteenus

Meile on oluline iga klient. Oleme valmis aitama ja nõu andma, kui on idee, aga teostuse lahendus puudub. Lähtume alati kliendi soovidest ja nõudmistest, et saavutada parim kujunduse ja trüki kooskõla nii hinnas kui ka kvaliteedis.

Paar on 1992. aastast tegutsev trükikoda, millel on kontorid nii Tallinnas kui ka Tartus. Meie meeskonna 28 liiget panustavad kiiresse kõrgetasemelise trükiteenuse pakkumisse ja arendamisse iga päev. Lisaks Eestile tegutseme ka Soome, Rootsi, Norra, Saksamaa, Venemaa ja Läti turul.

Meie toodangusse kuuluvad raamatud ja brošüürid (nii pehme- kui ka kõvakaanelised), reklaamtrükised (voldikud, flaierid jne), spiraalköites trükised, kalendrid, ajakirjad, ajalehed ja plakatid. Pakume oma klientidele aastatega kogunenud teadmistepagasit ja professionaalset abi nii trükiste kujundamisel kui ka materjalide valikul.

Meile on äärmiselt tähtis keskkonnasõbralik tootmine. Esimesena Eestis võtsime kasutusele keemiavaba trükiplaadi valmistamise seadme Suprasetter A74. Ühena vähestest trükikodadest Eestis on meil alates 2010. aastast FSC® tarneahela juhtimissüsteemi sertifikaat. Trükime taimsetel õlidel põhinevate loodussõbralike trükivärvidega ning 2015. aasta novembrist alates kasutame 100% rohelist energiat.

2010. aastal omandasime kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadi ISO 9001:2008.

Nüüdisaegne trükitehnika

Peame oluliseks uuendustega kaasas käia, et pakkuda alati kvaliteetset trükiteenust. Juba 2010. aastast on meil kasutusel esmaklassiline 5-värvi trükimasin Heidelberg Speedmaster SM74-5.

Kõrvuti ofsettrükiga on meil digitaalse trüki osakond, kus trükk toimub moodsa, kiire ja mitmekülgse digitrükimasinaga Xerox Versant 3100 Press.

Järjepidevalt täiendame ja uuendame oma järeltöötluse seadmeparki. Trükikojas on kasutusel Jaapani tootja Horizon seadmed lamineerimiseks, fooliotrüki tegemiseks, voltimiseks ning liim- ja klamberköites brošüüride valmistamiseks. Viimastena on meie seadmeparki lisandunud uus giljotiin Schneider Senator ning Šveitsis Multigrafi tehases toodetud kiire ja väga paljude võimalustega soonimis-, perforeerimis- ja voltimismasin.

Uus kvaliteedijuhtimissüsteem

Paar OÜ uuendas 2017. aastal ISO 9001:2008 uueks kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaadiks ISO 9001:2015. Oma edasises tegevuses lähtume sertifikaadi ISO 9001:2015 nõuetest. Viime läbi kvaliteedi riskianalüüse ning mõtleme riskipõhiselt. Läbi kõige selle püüame osutada klientidele parimat teenust.